nina dobrev love hard

Love Hard oyuncu kadrosundaki isimler belli oldu

Geçtiğimiz aylarda, Nina Dobrev’in “Love Hard” adlı bir Netflix filminde başrol olacağını öğrenmiştik. Dobrev’e eşlik edecek olan isimler ise yine bir başka Netflix yapımı olan “Space Force” dizisinde yer alan Jimmy O. Yang ve “Riverdale” dizisiyle adını büyük kitlelere duyuran Charles Melton olmuştu.

Şimdi alınan haberlere göre ise filmin oyuncu kadrosu tamamlanıyor. “Shadowhunters”, “Glee”, “Crazy Rich Asians”, gibi yapımlarda bulunan Harry Shum Jr.; yine bir Netflix yapımı olan “Never Have I Ever” dizisinde yer almış Darren Barnet; “Eli Stone”, “Always Be My Maybe” gibi yapımlarda boy göstermiş James Saito; “Guardians of the Galaxy”, “The Belko Experiment” yapımlarında bulunmuş Mikeala Hoover ve Heather McMahan kadroya yeni katılan isimler oldu.

charles melton love hard

“Love Hard” konusu

Danny Mackey ve senarist Rebecca Ewing tarafından yazılan hikayenin konusu şöyle olacak; Los Angeles’ta yaşayan aşkta şansız bir genç kadın, bir uygulama üzerinden East Coast’tan birisiyle tanışır ve hoşlanmaya başlar. Noel zamanı ise hoşlandığı kişiye sürpriz yapmak için yanına gider ancak kandırıldığını anlar. Çünkü bu adam, uygulama üzerinden bir başka kişinin fotoğrafını ve özelliklerini kullanmıştır. Ancak kızın gerçekten hoşlandığı kişi de aynı yerde yaşamaktadır ve kendisini kandıran kişi, ikilinin arasını yapacağına söz verir. Ancak tek bir isteği vardır; tatil döneminde genç kadın kendisinin kız arkadaşı gibi davranacaktır.

“Love Hard” filmi ayrıca, 1989 yapımı “When Harry Met Sally” ve 1987 yapımı “Roxanne” filmlerinin bir kombinasyonu olarak tanımlanıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Daha Fazla İçerik
Normal People
Normal People şimdi BluTV’de