Jungleland fragmanı yayımlandı

jungleland

Max Winkler’ın yönetmen koltuğunda oturduğu “Jungleland” filminin fragmanı, geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. Theodore Bressman ve David Branson Smith ile beraber senaryoyu da yazan Winkler, “toksik maskülenlik ve kardeşlik hakkında bir film” olarak tanımlıyor bu projeyi.

Film, geçen yıl Toronto Film Festivali’nde prömiyer yapmıştı. 10 Kasım 2020 tarihinde ise online platformlar üzerinden izleyici ile buluşacak.

Filmin oyuncu kadrosunda; “Sons of Anarchy”, “King Arthur: Legend of the Sword”, “The Gentlemen” gibi filmlerde bulunan Charli Hunnam; “Unbroken”, “Yüksek Risk”, “Skins” gibi yapımlarda yer alan Jack O’Connell; Netflix’in “The End of the Fucking World” dizisiyle adını büyük kitlelere duyurmuş Jessica Barden; “The Last Black Man in San Francisco”, “Da 5 Bloods”, “Lovecraft Country” yapımlarında bulunmuş Jonathan Majors yer alıyor.

jungleland

“Jungleland” konusu

Stan (Charli Hunnam), tehlikeli bir suç patronuna borcunu ödeyemediğinde kendisi ve kardeşi Lion (Jack O’Connel), yüksek bahisli bir dövüş turnuvası için ülke çapında bir yolculuğa çıkarlar. Bu yolculuk sırasında beklenmedik bir yolcuyu (Jessica Barden) teslim etmek zorunda kalıyorlar. Stan, Lion’u hayatının mücadelesi olacak olan dövüş turnuvası için yönetip eğitirken bir dizi olay, onları parçalamakla tehdit eder. Ama birbirlerine olan sevgileri ve iyi bir hayata dair umutları onları devam etmeye zorlar.

Filmin yeni fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
his dark materials

His Dark Materials 2. sezon fragmanı yayımlandı

Sonraki
nina dobrev love hard

Love Hard oyuncu kadrosundaki isimler belli oldu