Çatı Katı Aşk 15. bölüm fragmanı yayımlandı

çatı katı aşk

Kanal D’nin sevilen dizisi “Çatı Katı Aşk”ın 15. bölüm fragmanı, dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı. 17 Ekim Cumartesi günü yayımlanacak olan bölümde, Yasemin’in gerçek anne ve babası gelecek ve ortalık fazlasıyla karışacak.

Dizinin başrollerinde; “Aşk Yeniden” ve “Ateşböceği” dizilerinde bulunmuş Nilay Deniz; “Kaçak Gelinler” ve “Tatlı İntikam” dizilerinde boy göstermiş Furkan Andınç; “Bodrum Masalı” dizisi ile izleyici karşısına çıkmış Ezgi Şenler ve son olarak da “Aşk Tesadüfleri Sever”, “İyi Oyun” gibi projelerde yer almış Yiğit Kirazcı bulunuyor.

Yönetmen koltuğunda Barış Yöş’ün oturduğu dizinin senaryosu, Saygınçatı Delibaş ve Fethi Kantarcı tarafından kaleme alınıyor. Çatı Katı Aşk dizisi, Mia Yapım sayesinde de izleyici karşısına çıkıyor.

çatı katı aşk

“Çatı Katı Aşk” 14. bölümünde neler oldu?

Ayşen, Şenay’ın annesi olduğunu öğrenince bir karar vermek zorunda kalıyor. Yılmaz Ailesi ile bu durum konuşuluyor ve karar Ayşen’e bırakılıyor. Gerçek babasının ölüm döşeğinde onu beklediğinden ve ucu kaçmış olan Ateş aşkı yüzünden Ayşen net bir karar alıyor. Bu kararı da Yılmaz Ailesi ve Ateş’i derinden sarsıyor. Ayşen, ise annesi ile giderken vedalaşmaları ise duygu dolu anlara sahne oluyor.

Bu sırada Yasemin’in kuzeni olduğunu öğrendiğimiz Şirin, Ateş ile karakolluk olunan bir olayla tanışıyorlar. Ayrıldığı sevgilisi Ateş’in de olduğu ortamda Şirin’e sert davranıyor. Ateş, bu duruma kayıtsız kalamıyor ve adam ile kavga ediyor. Sevgilisinin yanında adamları da olunca kavga büyüyor ve Şirin de olaya dahil oluyor. İkisi de karakolluk oluyorlar. Sabah olunca ilginç bir durum ortaya çıkıyor. Yasemin, kuzeni Şirin’i görüyor ve Ateş’i şaşırtan bir duruma neden oluyor.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
clouds

Clouds filminin 2. fragmanı yayımlandı

Sonraki
Anne Hathaway Lockdown

Lockdown oyuncu kadrosuna yeni isimler katıldı