La casa de papel’in yeni sezon fragmanı yayımlandı

İspanyol yapımı olan bu soygun-suç dizisi La casa de papel’in 4. sezon orijinal fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

Yayın hayatına 2017 yılında başlayan dizinin üçüncü yani yayımlanan son sezonu geçtiğimiz yılın temmuz ayında yayımlanmıştı. Sezon finalinden sonra merakla beklenen yeni sezon 3 Nisan 2020 tarihinde yayımlanacak.

Dizi Profesör lakaplı bir suç dehasının İspanya’daki en iyi 8 hırsızı birleştirip fazlasıyla detaylı ve iyi bir plan yaptıktan sonra kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitlemelerinin hikâyesini anlatıyor.

Bu 8 hırsız içlerinde Kraliyet Ailesi’nin bir üyesi olan Alison Parker’ın da bulunduğu bir ekibi rehin alırken Profesör ise dışarıda bir yandan polislerle uğraşırken bir yandan da içeriye direktifler veriyor. Bir polis olan Raquel ile Profesör’ün arasında yaşanan romantik ilişki de her şeyin biraz daha karmaşıklaşmasına sebep olur.

Fragmanda da görüldüğü üzere yine iç çatışmalar ve kaosla dolu bir sezon izleyeceğiz. Raquel’e özgürlük teklif ediliyor Raquel’in ne cevap vereceğini bilmiyoruz ama onların sonunu getirebilir.

Bir başka merak edilen soru ise Nairobi’nin ölüp ölmemiş olmasıydı. Henüz ölmemiş olması sezonun ilerleyen bölümlerinde ölmeyeceğinin garantisini vermiyor. Hatta kimin ölüp kimin ölmeyeceği de hiç belli olmayabilir.

Netflix’in en popüler dizilerinden biri olan La casa de papel Türkiye’de de çok ilgi görmüştü. Fragmanın da yayımlanması ile birlikte bugün Netflix Top 10 listesine dokuzuncu sıradan giriş yaptı.

Bu heyecan ve gerilim dolu dizide neler olacağını 3 Nisan’da hep beraber göreceğiz. Yeni sezon fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
The Girl From Plainville

Yeni bir Netflix filmi: Hayatın Kıyısında

Sonraki
Screenshot 20200313 203545 Instagram

Élite’in 3. sezonu yayımlandı