Kırmızı Oda 15. bölüm fragmanı yayımlandı

mm
Kırmızı Oda

Başrolünde Binnur Kaya‘nın bulunduğu Kırmızı Oda dizisinin 15. bölüm fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda YouTube üzerinden yayımlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Binnur Kaya’ya; Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Baran Can Eraslan, Sezin Bozacı gibi sevilen oyuncular eşlik ediyor. Farklı oyuncular da birbirinden şaşırtıcı karakterleri canlandırmak üzere diziye konuk oluyorlar.

Gerçek hikâyelerden esinlenen dizide, bir psikiyatri kliniğindeki doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları hikâyeleştiriliyor. Kırmızı Oda’da her hayat hikayesinin altında yatan; acılar, sevinçler, mutluluklar ve hüzünler ise izleyicinin ruhunun kapalı kapılarını aralıyor. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler buluyor.

Kırmızı Oda

Kırmızı Oda 14. bölümünde neler oldu?

Doktor Hanım, Rıza’nın şiddetine karşı durabilen büyük oğlu Yiğit’i kaybettiği günü anlatan Selvi’nin acısına ortak olur. Berna, eşiyle boşandıktan sonra kızı Esra’da ortaya çıkan yeme bozuklukları nedeniyle Doktor Deniz’in kapısını çalarken Aynur ise oğlu Bayram’ı sevdiği kızdan vazgeçirmek için Doktor Hanım ile görüştürür.

Boncuk’un halüsinasyonları esnasında ermişlerle konuştuğunu iddia ederek gerçekle giderek bağını koparması sonucu eşi Sadık çareyi Doktor Hanım’da arar.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Menajerimi Ara
mm

Menajerimi Ara 16. bölüm tanıtımı yayımlandı

Sonraki
Wonder Woman 1984
mm

Wonder Woman 1984 filminden yeni tanıtım