Kırmızı Kamyon

Kırmızı Kamyon dizisi ne zaman başlayacak?

10. Ev yapım şirketinin yapımcılığını üstlenmiş olduğu, Show TV ekranlarında izleyici ile buluşacak olan yeni dizi Kırmızı Kamyon‘dan ilk afiş geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. Diziden yayımlanan afiş ile birlikte dizinin yayın tarihi de duyuruldu.

Dizi; Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Sümeyye Aydoğan, Efekan Can, Gerçek Sağlar Alnıaçık, Süreyya Kilimci, Hasibe Özgür, Onur Yar, Tuğçe Karabayır ve Feriha Eyüboğlu gibi birçok ismi kadrosunda barındırıyor.

Kırmızı Kamyon

Konusu

Dram ve aksiyon türlerini harmanlayan Kırmızı Kamyon dizisi; itfaiyecilerin zorlu hayatlarını, tehlike dolu maceralarını ve birbirlerine olan bağlarını mercek altına alacak. Geçtiğimiz dönemde yayımlanan fragman ise itfaiyecilerin göze aldığı fedakarlıkların göz doldurduğu aksiyon dolu sahneler ile heyecanlı ve temposu yüksek bir hikayenin sinyallerini vermişti.

Kırmızı Kamyon ne zaman başlayacak

Kırmızı Kamyon‘dan ilk afiş geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. Diziden yayımlanan afiş ile birlikte dizinin yayın tarihi de duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre merakla beklenen dizi, 31 Mart Çarşamba günü ilk bölümü ile Show TV kanalında izleyici karşısına çıkacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.