riverdale

Riverdale sezon ortası fragmanı yayımlandı

The CW’nin, Archie Comics çizgi romanlarından uyarlanan Riverdale dizisinin 5. sezonu, izleyiciler tarafından ilgi ile takip edilmekte. Bugün ise dizinin 5. sezon 10. bölümünden yeni bir tanıtım fragmanı yayımlandı.

The CW, geçtiğimiz saatlerde bir duyuru yaptı ve birçok şovu hakkında açıklamada bulundu. Bu şovlardan biri de Riverdale oldu. 5. sezonu yayımlanmakta olan dizinin, 7. sezonluk bir anlaşması olduğu söyleniyordu. Geçtiğimiz gün yapılan resmi bir açıklama ile 6. sezonun geleceği kesinleşmişti.

Riverdale

Riverdale konusu

Sürrealist bir grup gencin yaşadığı kasabada her şey oldukça şirin bir görüntüdedir. Yeni okul yılı başlamak üzereyken Veronica Lodge, New York’tan yeni bir kasabaya gelir. Veronica, annesi ve babasının karıştığı bir skandal yüzünden psikolojisi alt-üst olmuş şekilde bu kasabaya gelmiştir.

Dizinin oyuncu kadrosunda; K. J. ApaLili Reinhart, Camila Mendes, Cole Sprouse, Ashleigh Murray ve aynı zamanda Madelaine Petsch gibi birçok ünlü isim yer alıyor.

Dizinin sezon ortası bölümünden yayımlanan tanıtım fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.