alice

K-drama türündeki “Alice” dizisinin kamera arkası görüntüleri geldi

SBS’nin gelecek cuma-cumartesi günlerinde yayımlanacak olan dizisi “Alice”den birkaç yeni kamera arkası fotoğrafı paylaşıldı.

Yeni Kore draması; dram, gizem, fantastik ve bilim kurgu kategorilerinde yer alıyor. Hikaye; “Alice” adlı bir cihazla zaman yolculuğunun varlığını keşfeden duygusuz bir dedektif Park Jin Gyeom’un (Joo Won), ölü annesine benzeyen Yoon Tae Yi (Kim Hee Sun) ile yollarının kesişmesiyle başlıyor.

alice

Dizi, yıldızlarla dolu oyuncu kadrosu ve benzersiz zaman yolculuğu teması nedeniyle şimdiden merakla bekleniyor. Oyuncular ve yapımcılar, yeni yayımlanan kamera arkası fotoğraflarında görüldüğü gibi yüksek kaliteli bir prodüksiyon yaratmak için çok çalışıyorlar. Oyuncuların, sahnelerini son derece ciddiyetle izlediklerini fotoğrafta görebiliyoruz.

alice

alice

Bir başka fotoğraf dizisi iki yıldızın, sahnelerini çekmeden önce yönetmeni dikkatle dinlediğini gösteriyor. Yapım ekibine göre yönetmen Baek Soo Chan, birinci sınıf bir prodüksiyon sağlamak için oyuncularla sürekli iletişim içerisindeymiş. Haliyle de oyuncularla olan bu bağlantısı, tutkulu oyunculuklarını ve kendi rollerine tam anlamıyla katılmalarını teşvik etmiş. Yapım ekibi bu nedenle Joo Won ve Kim Hee Sun‘a büyük övgüde bulundu.

Merakla beklenen “Alice”, 16 bölümüyle 28 Ağustos günü, Güney Kore saatine göre saat 22:00’de gösterime girecek.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.