Sebastian Stan ve Daisy Edgar-Jones, “Fresh” filminin başrolünde

mm
Fresh

Marvel Sinematik Evreni’nde “The Winter Soldier” rolünü canlandırması ile tanınan ünlü oyuncu Sebastian Stan ve “Normal People” dizisi ile adını geniş kitlelere duyurmuş olan Daisy Edgar-Jones, yeni bir film projesi için bir araya geliyor.

Fresh

2016 yılında The Big Short filmiyle “En İyi Özgün Senaryo Oscarı”nı kazanarak kariyerinde büyüme yaşayan Adam McKay, son olarak devasa bir kadroyu bir araya getirmeyi başardığı “Don’t Look Up filmini duyurmuştu. Adam McKay, bu sefer de yapımcı koltuğunda oturduğu yeni bir proje ile karşımıza çıkacak.

“Fresh” filminin konusu ve oyuncuları

Senaristliğini Lauryn Kahn’ın üstlendiği filmin olay örgüsünün ayrıntıları şu an için gizli tutuluyor. Ancak filmin, “sosyal gerilim” temasında olacağı biliniyor.

Fresh

Oyuncu kadrosunda Sebastian Stan ve Daisy Edgar-Jones’a kimin eşlik edeceği ise şimdilik belirsizliğini koruyor. Fresh’in yönetmenliğini Mimi Cave üstlenecek. “Fresh”, Mimi Cave’in ilk uzun metrajlı yönetmenlik tecrübesi olacak. Filmin ne zaman izleyici karşısına çıkacağı belli olmasa da çekimlerine 2021 yılının Ocak ayında başlanması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Öğretmen
mm

“Öğretmen” final bölümü fragmanı yayımlandı

Sonraki
Jurrasic World: Dominion
mm

Jurassic World: Dominion çekimleri tamamlandı