Alpha Gang filminin kadrosu belli oldu!

Alpha Gang

Uzaylı istilası, bir film çekmek için çok yeni bir konu değil, ancak Alpha Gang bu fikre farklı bir dokunuş katmak istiyor.

Charlotte Gainsbourg, Mackenzie Davis, Sofia Boutella ve Steven Yeun’un bulunduğu kadroya; Jon Hamm, Nicholas Hoult, Andrea Riseborough gibi ünlü isimler de katıldı.

Alpha Gang

David ve Nathan Zellner filmi David’in senaryosuna göre yönetiyorlar. David Zellner, “Bu filmi uzun zamandır yapmak istiyordum. Bilim kurgu, aksiyon ve komedinin bir tür karışımı ” dedi. “Nathan ve ben bu vahşi yolculuk için bize katılan inanılmaz oyuncu kadrosu hakkında daha heyecanlı olamazdık.” diye ekleyerek de kadrodan memnunluğunu dile getirdi.

seyrederiz

Alpha Gang, insana benzeyen ve ses veren, ama aslında gezegenimizi fethetme görevinde olan uzaylı bir gruba sahiptir. Grup; silahlı ve tehlikelidir, merhamet göstermezler, ta ki en zehirli, bulaşıcı insan hastalığına yakalanana kadar: duygu. Dünya hakimiyeti için planları, sevinç, korku, empati ve –en kötüsü– sevgi hissetmeye başladıklarında raydan çıkma tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Çok geç olmadan hala insanlığı yok edebilecekler midir?

Film hakları Sanal Cannes pazarında satılıyor ve bir sorun çıkmazsa Alpha Gang’in çekimleri önümüzdeki yıl Doğu Avrupa’da başlayacak.

Total
0
Shares
Önceki
Justice League: The Snyder Cut
mm

Justice League: Zack Snyder Cut’tan ilk fragman yayımlandı!

Sonraki
Yüzüklerin Efendisi

Sir Ian Holm anısına: Yüzüklerin Efendisi serisi hakkında daha önce duymadığınız 10 şey