En uzun komedi dizisi: It’s Always Sunny in Philadelphia

mm
iasif

It’s Always Sunny in Philadelphia 15. sezon onayı ile rekor kırdı!

It’s Always Sunny in Philadelphia dizisi onayını aldığı 15. sezonu ile birlikte en uzun komedi dizisi rekorunu kırdı.

İlk kez 2005 yılında izleyiciyle buluşan ve günümüze kadar uzanan It’s Always Sunny in Philadelphia 15. sezon onayını resmi olarak aldı. Aldığı yeni sezon onayıyla komedi dizileri arasında en çok sezona sahip olma rekorunu da kırmış olan dizi kendinden önceki rekortmen dizi olan 14 sezonluk ABC dizisi The Adventures of Ozzie and Harriet’i geçmiş oldu.

It's Always Sunny In Philadelphia

Oyuncu kadrosunda Charlie Day, Kaitlin Olson, Glenn Howerton ve Rob McElhenne’ı bulunduran dizi, Güney Philadelphia’da “Paddy’s” adında bir barı yöneten 4 erkek ve 1 kadının arkadaş ortamını odağına alıyor. Dizideki tüm karakterler bencil, sadece kendi çıkarlarını düşünen ve ne zaman bir şey yapmaya kalksalar daha dibe batan karakterler.

Aynı zamanda, dizinin aldığı bu 15. sezon onayı, dizi için sonun başlangıcı gibi de durmuyor çünkü dizide Mac karakterini canlandıran ve aynı zamanda dizinin yaratıcılarından olan Rob McElhenney bulunduğumuz senenin Ocak ayında yaptığı bir açıklamada dizi için, “İnsanlar izlemeye devam edecekse biz de sonsuza kadar çekmeye devam ederiz.” şeklinde konuşmuştu.

Yeni sezonun ne zaman yayımlanacağı henüz belirlenmemiş olan bu en uzun komedi dizisi unvanlı yapım ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

İzlemeye doyamayacağınız sit-com dizileri içeren yazıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/izlemeye-doyamayacaginiz-sitcom-diziler/

Dizinin yayımlanmış son sezonu olan 14. sezonunun fragmanına aşağıdan erişebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Ejderha dövmeli kız
mm

Amazon Prime Ejderha Dövmeli Kız’ı diziye uyarlayacak

Sonraki
images 7

HBO’nun en ünlü dizileri BluTv’ye geliyor!