İşte Bu Benim Masalım

İşte Bu Benim Masalım 4. bölüm ne zaman?

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile hizmete açılmış olan yerli dijital yayın platformu Exxen yayın hayatına tam gaz devam ediyor. Platformun merakla beklenen yapımlarından biri olan İşte Bu Benim Masalım dizisinin üçüncü bölümünün ne zaman çıkacağı gibi detaylar ise merak konusu.

İşte Bu Benim Masalım

İşte Bu Benim Masalım 4. bölüm ne zaman çıkacak?

Exxen, bölümlerini birer hafta ara ile yayımlama stratejisini uygulayan bir platform. Ancak İşte Bu Benim Masalım dizisinin bölümleri 2 haftada bir bölüm olacak şekilde yayımlanıyor. 3. bölümü 29 Ocak 2021 tarihinde yayımlanan dizinin 4. bölümünün ise şubat ayının 2. haftasında yayımlanması bekleniyor.

İşte Bu Benim Masalım konusu

Dizi, sahne korkusu olan ve hayallerinin peşinden koşarak müzik dünyasına adım atmaya başlayan genç bir kızı mercek altına alacak. En büyük hayali şarkı söylemek olan bu genç bir kız, sahnede olmaktan çok korksa bile tanıştığı yeni bir genç sahnesinde yine de hayallerinin peşinden koşmaktan asla vazgeçmez.

Dizinin oyuncu kadrosunda; ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven, Nevra Serezli, Hasan Denizyaran, Merve Sevin, Göksun Büyükkahraman, Ayça Tilki, Faruk Aran, Sude Oduncu, Bengü Gürses, Eren Emingil, Ege Gönülal ve daha birçok isim yer alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.