10 Bin Adım 8. bölüm ne zaman?

mm
10 Bin Adım

30 Aralık 2020 itibari ile hizmete açılmış olan yerli dijital yayın platformu Gain yayın hayatına tam gaz devam ediyor. Platformun merakla beklenen yapımlarından biri olan 10 Bin Adım dizisinin sekizinci bölümünün ne zaman çıkacağı gibi detaylar ise merak konusu.

10 Bin Adım

10 Bin Adım konusu

İki eski sevgili Ezgi ve Memet, sağlık örgütlerinin uzun ve sağlıklı bir yaşam için her gün 10 bin adım atma önerisine uymaya ve birlikte yürümeye karar verirler. Her seferinde yürüyüş kararı sınanan, bütün küçük hesapları patlayan, hiçbir kestirme yolu kısa olmayan, birbirine katlanamayan iki insan yine de her gün adımsayarı çalıştırıp yürümeye başlar.

Platformun en popüler ve sevilen yapımı olarak bilinen dizinin oyuncu kadrosunda; Engin Günaydın, (Mehmet) Devin Özgür Çınar, (Ezgi) Şebnem Dönmez, (Şule) Ferit Aktuğ, (Emre) Teoman Kumbaracıbaşı (Sarı) gibi isimler yer alıyor.

10 Bin Adım 8. bölümü ne zaman çıkacak?

7. bölümü 27 Ocak 2021 tarihinde Gain arşivindeki yerini alan dizinin 8. bölümü ile ilgili net bir yayın tarihi henüz duyurulmuş değil. Ancak sekizinci bölümün şubat ayının ilk haftasında seyirci ile buluşması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
İşte Bu Benim Masalım
mm

İşte Bu Benim Masalım 4. bölüm ne zaman?

Sonraki
lupin seyrederiz

Netflix, Lupin’in 2. kısmını duyurdu