İşte Bu Benim Masalım

İşte Bu Benim Masalım 2. bölüm tarihi ne?

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile hizmete açılmış olan yerli dijital yayın platformu Exxen yayın hayatına tam gaz devam ediyor. Platformun merakla beklenen yapımlarından biri olan İşte Bu Benim Masalım dizisinin üçüncü bölümünün ne zaman çıkacağı gibi detaylar ise merak konusu.

İşte Bu Benim Masalım

İşte Bu Benim Masalım 2. bölüm ne zaman çıkacak?

Exxen, bölümlerini haftalık yayımlama stratejisini uygulayan bir platform. Bugün ise dizinin 2. bölüm tarihi resmi olarak duyuruldu. Exxen’in resmi Instagram hesabından yapılmış olan açıklamaya göre 2. bölüm 15 Ocak Cuma günü izleyiciler ile buluşacak.

İşte Bu Benim Masalım konusu

Dizi, sahne korkusu olan ve hayallerinin peşinden koşarak müzik dünyasına adım atmaya başlayan genç bir kızı mercek altına alacak. En büyük hayali şarkı söylemek olan bu genç bir kız, sahnede olmaktan çok korksa bile yine de hayallerinin peşinden koşmaktan asla vazgeçmez. Dizinin sloganı ise şu şekilde: “Hayallerinin peşinden koş, kendine inan, içindeki gücü hisset.”

Dizinin oyuncu kadrosunda; ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven, Nevra Serezli, Hasan Denizyaran, Merve Sevin, Göksun Büyükkahraman, Ayça Tilki, Faruk Aran, Sude Oduncu, Bengü Gürses, Eren Emingil, Ege Gönülal ve daha birçok isim yer alıyor.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
love death and robots
Love Death and Robots 2. sezon incelemesi