Borgen dizisi 4. sezonuyla geri dönüyor!

mm
borgen

Borgen dizisi geri dönüyor!

Politik dram türündeki Borgen dizisi sadece dördüncü sezon için değil, tüm sezonları ve haklarıyla birlikte Netflix’e geçiyor. Netflix, 2010-2013 yılları arasında yayımlanan diziyi, dizinin üç sezonunun tamamı ve ardından 2022’de yayımlanması beklenen dördüncü sezonu ile birlikte bünyesine aldı. Netflix Borgen’i, hikayeyi devam ettirecek olan yeni bir sezonla izleyici karşısına çıkaracak ve bu yıl içerisinde de dizinin ilk üç sezonunu platformuna ekleyecek.

borgen.

Borgen dizisinin konusu:

Merkezi bir politikacının Danimarka’nın ilk kadın başbakanı olma yolculuğunu konu alan politik drama türündeki dizi, yeni gelecek olan dördüncü sezonunda ise Dış İşleri Bakanı olarak siyasi hayatını sürdüren Birgitte Nyborg’u ve eski basın sözcüsü Katrine Fønsmark’ın bir televizyon kanalında haber müdürü olarak görev alarak gazeteciliğe geri dönmesini mercek altına alacak.

Sidse Babett Knudsen ve Birgitte Hjort Sørensen, Borgen’in 4. sezonu için diziye geri dönüyor.

Başrollerinde Sidse Babett Knudsen ve Birgitte Hjort Sørensen, Pilou Asbæk, Mikael Birkkjær gibi isimleri barındıran yapım çekilecek yeni sezon için oyuncuları yeniden bir araya getirecek.

Ünlü roman yazarı Stephen King’in 2012 yılında en iyi dizi olarak göstermiş olduğu Borgen dizisinin fragmanına aşağıdan erişebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
jıva
mm

Netflix, ikinci orijinal Afrika dizisini duyurdu!

Sonraki
5C0163EF E314 4ED0 9661 7BBBD090A2EE

What We Do in the Shadows