jıva

Netflix, ikinci orijinal Afrika dizisini duyurdu!

Netflix'in 2. orijinal Afrika yapımı JIVA.

Netflix’in yeni orijinal Afrika yapımı dizisi.

Netflix, ilk orijinal Afrika dizisi olan Queen Sono’ya 2. sezon onayını vermesinin ardından ikinci bir orijinal Afrika yapımı için çalışmalara başladı. Yeni Afrika yapımı dizinin bir dans draması olacağı ve adının JIVA! olacağı belirlendi.

svg%3E

JIVA dizisinin konusu:

Cape Town merkezli Blue Ice Africa tarafından üretilen dizi özetle, geleceği olmayan bir işi aile görevleri ve çalkantılı aşk hayatını sürdürmeye çalışan bir sokak dansçısının, işçi şehri olan Durban’dan tek çıkış yolunun onun dans tutkusu olduğunu fark etmesini konu alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosu:

Afrika’nın yıldız ismi Noxolo Dlamini’nin başrolünde bulunacağı dizinin diğer oyuncuları arasında Candice Modiselle, Sne Mbatha Stella Dlangalala ve Tony Kgoroge yer alıyor.

Güney Afrika’nın en yüksek puan alan televizyon şovlarından biri olan Peabody Ödüllü drama olan Intersexions’ın ve Happiness is a Four Letter Word’ün yaratım sürecinde de önemli rol üstlenmiş olan Busisiwe Ntintili, JIVA’nın yaratıcısı olacak. Dizinin yapımcıları arasında Busisiwe Ntintili, Adam Friedlander ve Tebogo Maila yer alıyor.

Dizinin tanıtımına aşağıdan erişebilirsiniz.


									

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.