I Hate Suzie 2. sezon olacak mı?

mm
i hate suzie seyrederiz 1

Lucy Prebble ve Billie Piper tarafından yaratılan kara komedi dram türündeki dizi I Hate Suzie, ilk sezonu ile hem seyircilerden hem de eleştirmenlerden olumlu yorumlar almayı başarmıştı. Dizinin yakaladığı bu başarının ardından ise 2. sezonun olup olmayacağı gibi detaylar seyirciler tarafından merak konusu oldu.

I Hate Suzie

I Hate Suzie 2. sezonu çıkacak mı?

Bugün dizinin 2. sezonu ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Yapılan resmi açıklamaya göre I Hate Suzie, 2. sezon onayını aldı. Dizinin 2. sezonunun ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar henüz belirsizliğini koruyor. Ancak 2. sezon çekimlerine 2022 yılında başlanacağı resmi olarak duyuruldu. Kalan detayların ise önümüzdeki dönemde seyircilere aktarılması bekleniyor.

I Hate Suzie konusu

Dizi, son dönemde ününü kaybetmeye başlayan eski bir pop yıldızı ve televizyon oyuncusu olan Suzie’nin telefonunun hacklenmesinin ardından yaşananları konu alıyor. Telefonu hacklendikten ve kötü niyetli fotoğrafları sızdırıldıktan sonra Suzie, Cob ile evliliğini bir arada tutmak ve oğlu Frank’i korumak için bir mücadele içine girer. Bu sırada da Suzie’nin menajeri ve arkadaşı Naomi, onun kariyerini ayakta tutmaya çalışır.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Hükümsüz
mm

Hükümsüz 7. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
Peacemaker
mm

Peacemaker dizisinden ilk görseller yayımlandı