Hükümsüz 7. bölüm fragmanı yayımlandı

mm
Hükümsüz

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başlamış olan yerli dijital yayın platformu Exxen, içeriklerini izleyici ile buluşturmaya devam ediyor. Geçtiğimiz dakikalarda ise platformun sevilen ve büyük bir ilgi ile karşılanan yapımı Hükümsüz’ün 7. bölüm fragmanı yayımlandı.

Geçtiğimiz dönemde dizi, “Engellenebilir her ölüm, cinayettir! Katledilen hayallerin gerçek hayat hikayeleri Hükümsüz ile Exxen’de.” notu ile yapılan bir paylaşımın ardından seyircilere duyurulmuştu.

Hükümsüz

Hükümsüz konusu

Geçtiğimiz günlerde duyurulan dizi, gerilim türünde olacak. Daha önce yapılan açıklamaya göre dizi, katledilen hayallerin gerçek hayat hikayelerini konu ediniyor. Gerçek hayat hikâyelerinin üzerinde durulacağı dizi, son dönemlerde artış gösteren kadın cinayetleri ile ilgili birçok konuya da değinecek.

Yönetmen koltuğunda birçok önemli yapıma imza atmış olan Ömer Faruk Sorak’ın bulunduğu dizinin oyuncu kadrosunda; Burçin Terzioğlu, Hande Doğandemir, İsmail Hacıoğlu ve Alican Yücesoy gibi birçok isim yer almakta.

Dizinin yeni bölümüne ait olarak yayınlanmış fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
I Hate Suzie
mm

I Hate Suzie 2. sezon onayını aldı

Sonraki
i hate suzie seyrederiz 1
mm

I Hate Suzie 2. sezon olacak mı?