House of the Dragon

House of the Dragon ne zaman çıkacak?

Tüm dünyada ilgiyle takip edilen Game of Thrones’un finalinin ardından House of the Dragon adlı bir spin-off dizisinin geleceği zaten biliniyordu. Game of Thrones, her ne kadar son sezonuyla tartışmaların odak noktasına oturmuş olsa da Game of Thrones hayranları, dizinin bitmesini hiçbir zaman istemediler. Dizi sona erdikten kısa bir süre sonra ise hayranları sevindiren aynı evrende geçecek bir dizi projesi duyurulmuştu.

Heyecanla beklenen bu yeni dizinin ne zaman izleyici karşısına çıkacağı gibi detaylar ise merak konusu.

House of the Dragon

House of the Dragon ne zaman başlayacak?

Geçtiğimiz gün, dizinin çekimlerine 2021 yılında başlanacağı Game Of Thrones’un resmi Twitter hesabından paylaşıldı. Tweet, “Ejderhalar geliyor. #HouseoftheDragon 2021’de üretime başlayacak.” notu ile yayımlandı. Aynı zamanda dizinin yayımlanacağı kanal olan HBO’nun başkanı Casey Bloys, birkaç ay önce dizinin 2022 yılında prömiyer yapacağından emin bir şekilde konuşmuştu.

House of the Dragon konusu ne olacak?

Targaryenlar’ı anlatacak bu dizi, Fire & Blood isimli bir kitaptan uyarlanıyor. Kitapta, hanedanlığın sallantılı tarihine ışık tutuluyor. Hatta Targaryenlar’ın yaşadıkları iç savaşı da bu dizide izleyebileceğimiz ifade ediliyor. Ancak diziyle ilgili şu an için netleşen hiçbir şey yok. Oyuncu seçimlerinden sonra başlayacak çekimler, House of Dragon’la ilgili çok daha fazla detayı gün yüzüne çıkaracak.

 Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.