house of gucci

House of Gucci filminin çekimleri başladı

Ridley Scott‘ın dikkat çeken büyük bir kadroyla çekeceği House of Gucci filminin çekimlerine, 2021 yılının Mart ayında başlanması zaten bekleniyordu. Geçtiğimiz saatlerde, setten gelen çekimlerle de filmin çekimlerine başlandığı kesinleşti.

Filmin başrolünde Lady Gaga bulunacak. Lady Gaga’ya; en son karşımıza The Irishman filmiyle çıkan Robert De Niro, yine Irishman filminde bulunmuş, The Godfather ve Scarface yapımları ile adından oldukça söz ettiren Al Pacino, Suicide Squad filminde Joker karakteriyle karşımıza çıkmış Jared Leto, Star Wars serisinde yer almış ve son olarak Marriage Story filminde karşımıza çıkmış Adam Driver eşlik edecek.

gucci

House of Gucci filmi hakkında bildiklerimiz

Film, Maurizio Gucci’nin cinayetini konu edinecek. Lady Gaga, eski kocasını öldürmekle suçlanan Patrizia Reggiani’yi canlandırarak filmin başrolünde bulunacak. Guccio Gucci’nin torunu olan Maurizio’nun eski eşi Reggiani, Maurizio’nun ölümünden sorumlu olduğu gerekçesiyle suçlu bulunmuş ve yıllarca cezaevinde yatmıştı.

Ridley Scott‘ın; Giannina Scott, Scott Free Productions ve Kevin Walsh ile filmin yapımcılığını üstlenecek. Projenin senaryosunu ise Roberto Bentivegna kaleme alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.