Hekimoğlu 47. bölüm 3. fragmanı yayımlandı

hekimoğlu

Dünya çapında büyük bir hayran kitlesi edinen House M.D.‘nin Türkiye uyarlaması olan Hekimoğlu dizisinin 47. bölüm 3. fragmanı geçtiğimiz saatlerde Kanal D’nin resmi YouTube kanalı üzerinden izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Başrollerinde; Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay gibi isimlerin yer aldığı dizinin 44. bölümü, 7 Nisan Salı günü Kanal D’de ekranlara gelecek.

hekimoğlu

Hekimoğlu 46. bölümünde neler oldu?

Ergenliğin doruklarında, aksi ama bir o kadar da zeki bir lise öğrencisi olan Naci Kurşun, aynı zamanda satrançta da son derece ustadır. Satranç turnuvasında yenmesine rağmen beklenmedik bir şey yapar ve masa üstünde duran sayacı tüm gücüyle rakibi olan genç adamın kafasına vurur. Kendisi de korkunç baş ağrılarıyla boğuşmaktadır. Hastaneye kaldırılan Naci, annesi dahil herkesi canından bezdirirken, kişiliği ile şüphesiz ki Hekimoğlu’nun dikkatini çeker.

İstifa eden Mehmet Ali iş görüşmelerine başlar ama gizli bir el onun görüşmelerini sabote etmektedir. Bunun için Mehmet Ali’nin Hekimoğlu’nu suçlamasıyla başlayan olaylar, Orhan ve İpek dahil tüm ekibin birbirinden şüphelenmesine neden olacaktır. Kıvrak zekası ve sivri diliyle herkesi bıktıran Naci’nin teşhisini koymak, ayrıca Mehmet Ali’nin görüşmesini kimin sabote ettiğini bulmak Hekimoğlu için hiç de kolay olmayacaktır.

Dizinin yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
you

You 3. sezon çekimleri tamamlandı

Sonraki
son yaz

Son Yaz 18. bölüm fragmanı yayımlandı