Hekimoğlu

Hekimoğlu 28. bölüm fragmanı yayımlandı

Dünya çapında büyük bir hayran kitlesi edinen House M.D.‘nin Türkiye uyarlaması olan Hekimoğlu dizisinin 28. bölüm fragmanı yayımlandı.

Başrollerinde; Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay gibi isimlerin yer aldığı dizinin 28. bölümü, 8 Kasım Salı günü Kanal D’de ekranlara gelecek.

Hekimoğlu

Hekimoğlu 27. bölümünde neler oldu?

On gündür uyuyamayan bir hastanın iyileşmesi için karaciğer nakline ihtiyacı vardır. Naklin gerçekleşmesi için Ateş kendine has bir yol seçer. Bu yol, Zeynep ile aralarında gerilim yaşanmasına neden olur. Ama bu kadarla kalmaz. Ateş’in ganyan bayisinde karşılaştığı diğer hastaya yakınlığı ise İpek’in dikkatini çeker. Doktorlardan ilgi bekleyen bu kadın hastanın varlığı Ateş ve İpek’i karşı karşıya getirir.

Ateş iki hastayı da kurtarabilecek mi? İpek ile aralarındaki gerilim sadece işle mi alakalı? Mehmet Ali’ye kızgın olan Zeynep, olanların acısını Emre’den mi çıkaracak? Orhan ile Hekimoğlu’nun ev arkadaşlığı yürüyecek mi?

Dizinin 28. bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.