HBO’dan “SpaceX” dizisi geliyor

mm
SpaceX

HBO, Elon Musk’un ABD özel roket şirketi SpaceX’in yükselişi hakkında bir dizi hazırlıyor. Altı bölümden oluşacak olan “SpaceX” dizisi, Ashlee Vance’in “Elon Musk: Tesla, SpaceX, and the Quest for a Fantastic Future” adlı kitabına dayanacak.

SpaceX

“SpaceX” dizisinin konusu ne olacak?

Channing Tatum’un “Özgür Derneği” tarafından üretilen altı bölümlük bu mini dizi, Elon Musk’ın insanlığı çok gezegenli bir tür yapma hayali peşinde koşarken uzaktaki bir Pasifik Adası’nda çalışmak üzere seçtiği ve yörüngeye ilk insanlı SpaceX roketi olan “Falcon 9″u fırlattıkları zamanları odak noktasına alacak.

Şu anda dizide herhangi bir yeri olmadığı açıklanan Elon Musk, SpaceX’le yaptığı çalışmaların yanı sıra CEO’su olduğu elektrikli araç ve temiz enerji şirketi “Tesla” ile de tanınıyor.

Doug Jung, dizide yazar ve sorumlu yapımcı olarak görev yapacak. Channing Tatum, Reid Carolin ve Peter Kiernan üçlüsü, prodüksiyon şirketi “Free Association” aracılığıyla projenin yürütücü yapımcılığını üstlenecek. Aynı zamanda Vance ve Len Amato da yönetici yapımcı olacak. Michael Parets, Free Association adına projeyi denetleyecek isimler olacak.

Henüz ne zaman hayata geçirileceği belli olmayan mini dizi ile ilgili yeni detayların önümüzdeki dönemde ortaya çıkması planlanıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
iyi günde kötü günde

İyi Günde Kötü Günde 6. bölüm fragmanı

Sonraki
mad max furiosa

Mad Max: Furiosa oyuncu kadrosu belli oldu