HBO dizisi Succession’ın 3. sezon çekimleri ne zaman başlayacak?

succession

Succession çekim tarihleri belli olmuş olabilir!

Dizinin yaratıcısı ve şov sorumlusu Jesse Armstrong‘a göre, HBO’nun sevilen dizisi Succession, 2020’nin sonlarına doğru sezon 3 çekimlerine başlayabilir. Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook ve Kieran Culkin’in oynadığı, beğeni toplayan dizinin 3. sezon prodüksiyon planları, COVID-19 hakkındaki erken endişeler nedeniyle mart ayında durma noktasına gelmişti. O sırada, HBO’nun popüler dizisi Barry ile birlikte Succession’un da prodüksiyonu durdurulmuştu.

 

succession

Armstrong, Variety’ye eserinde yeni bir olası çekim başlangıç tarihi olduğunu açıkladı. Armstrong, “Noel’den önce New York’ta çekim yapmaya başlamayı düşünmeye çalışıyoruz. Bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini kim bilebilir, ama şu anda plan bu.” sözlerini sarf etti. Daha sonra ise, bunun kesin olmadığını ve pandeminin bir ay içinde bile hangi durumda olacağını tahmin etmenin çok zor olduğunu konuşmasına ekledi.

Son sezonda neler olmuştu?

Perişan Roy ailesinden en son ayrıldığımızda, en büyük oğlu Kendall, zalim Roy babasına karşı güçlü bir muhalefet içindeyken, Shiv ve Roman kardeşler; halkın sırtından bıçaklanınca şok olmuşlardı. 2. sezon finali, aile içi kavga beklentileri ve tüm zamanların en yüksek seviyesine tırmanma planları ile daha da gergin bir Sezon 3’ün yolunu açmış bulunmakta.

 

succession

Eğer Armstrong ve ekibinin planları gerçekleşirse, dizinin 3. sezon çekimleri yıl sonunda başlayacak ve büyük ihtimalle 2021’nin sonlarına doğru prömiyer yapılacak. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi pandeminin gidişatı nedeniyle net bir bilgi henüz yok. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

Ayrıca yeni HBO dizi Raised By Wolves ile ilgili habere buradan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
the society

The Society 2. sezon çalışmalarına başlandı

Sonraki
bay yanlış

Bay Yanlış 7. bölüm fragmanı yayımlandı