Army of the Dead

Army of the Dead filminden ilk poster yayımlandı

Son güncelleme:

Ünlü yönetmen Zack Snyder‘ın yönetmen koltuğunda oturduğu Army of the Dead filminden ilk poster yayımlandı. Dünyanın en büyük online içerik platformlarından biri olan Netflix, geçtiğimiz haftalarda resmi YouTube kanalından yayımladığı bir videoda, bu yılın en çok beklenen filmlerinden bazı kesitler paylaşmıştı. Bazı filmlerin oyuncuları konuşurken bazı filmlerden de kısa sahneler barındırıyordu. Aynı zamanda bu yıl içerisinde, her hafta bir yeni filmin yayımlanacağını da öğrenmiştik ve bu filmlerden biri de Army of the Dead’ti.

Bugün ise filmin çıkış tarihi ve posteri yayımlandı.

Army of the Dead

Filmin başrol oyuncularından biri olan Matthias Schweighöfer, aynı zamanda filmin yönetmenlerinden biri. Ayrıca filmin oyuncu kadrosunda; Dave Bautista, Ella Purnell, Nathalie Emmanuel gibi isimler de bulunacak.

Army of the Dead konusu

Film, Las Vegas’ta yaşanan bir zombi salgını sırasında olanları konu ediniyor. Bir adam, salgın sırasında bir grup paralı askeri bir araya getirir ve büyük oynamaya karar verir. Ekip, karantina bölgesine girmeye cesaret edip gelmiş geçmiş en büyük soygunu gerçekleştirmeye çalışır.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Daha Fazla İçerik
gillian anderson the great
Gillian Anderson, The Great 2. sezonunda yer alacak