Greenland

Greenland filminin fragmanı yayımlandı

En son 2019 yapımı Angel Has Fallen filminde izlediğimiz başarılı oyuncu Gerard Butler şimdi ise bir başka felaket filmi ile karşımıza çıkıyor. Greenland filmin yayımlanan fragmanı büyük bir heyecan yaratırken, yönetmen koltuğunda da Angel Has Fallen’ın yönetmeni Ric Roman Waugh bulunuyor.

Greenland

Greenland konusu

Karısını ve küçük oğlunu Dünya’yı tehdit eden devasa bir kuyruklu yıldızdan korumaya çalışan bir adamın hikâyesini takip edecek olan film, güvenli bir sığınak bulmak için zamana karşı yarışacağı uzun bir yolculuğa çıkacak olan aileyi ve çok sayıda şehri yok eden gök taşı yağmurundan kaçmaya çalışmalarını konu alacak.

Gerard Butler ile yönetmen Waugh’u Angel Has Fallen filminden sonra tekrardan bir araya getirecek olan filmin senaryosunu Buried ve The Sea of Trees gibi beğeni toplayan filmlerden tanıdığımız Chris Sparling ele aldı. Filmde Butler’ın yanı sıra Morena Baccarin, Scott Glenn, David Denman, Brandon Quinn ve Hayes Mercure gibi isimleri de izleyeceğiz.

18 Aralık 2020 tarihinden itibaren doğrudan VOD platformlarında yayımlanacak filmden yayımlanan yeni fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni  gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte  kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.