gibi exxen seyrederiz 1

Gibi 5. bölüm ne zaman?

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başlamış olduğu yerli dijital yayın platformu Exxen, yayın hayatına tam gaz devam ediyor. Platformun büyük ilgi ile takip edilen yapımlarından biri olan Gibi dizisinin 5. bölümünün ne zaman çıkacağı gibi detaylar ise merak konusu.

Gibi

Gibi dizisinin konusu

Yılmaz ve İlkkan, sürekli olarak birbiriyle didişmekte olan iki arkadaştır. En büyük özellikleri ise sıradan hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı her zaman becermek. Küçücük olayları inanılmaz bir ustalıkla büyütüyor, işleri saç baş yolduracak seviyeye getiriyorlar. Onlar her gün yaşadığımız talihsizliklerin, tuhaf olayların ve çaresizliklerin cisimleşmiş hali. Yılmaz ve İlkkan’ın 12 farklı hikayeden oluşan macerasına hazır olun.

Dizinin başrollerinde; Ölümlü Dünya, Cinayet Süsü yapımları ile adını oldukça geniş kitlelere duyurmuş Feyyaz Yiğit ve Muhteşem Yüzyıl, Lale Devri, Ulan İstanbul dizileri ile bilinen Kıvanç Kılınç yer alıyor.

5. bölüm ne zaman çıkacak?

Dizinin geçtiğimiz saatlerde yayımlanan fragmanında yapılan resmi açıklamaya göre 5. bölüm, 5 Şubat Cuma günü Exxen platformundaki yerini alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.