Şeref Bey

Şeref Bey 6. bölüm ne zaman?

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başlamış olduğu yerli dijital yayın platformu Exxen, yayın hayatına tam gaz devam ediyor. Platformun büyük ilgi ile takip edilen yapımlarından biri olan Şeref Bey dizisinin 6. bölümünün ne zaman çıkacağı gibi detaylar ise merak konusu.

Şeref Bey

Şeref Bey konusu

O romantik ve hassas olduğu kadar prensiplerine sıkı sıkıya bağlı ve son derece inatçı. Şeref Bey bu kez yeni bir hayat için yola çıkıyor ama hiç beklemediği sürprizler ve kim bilir belki de yeni bir aşk onu bekliyor. Arnavutluk’tan Türkiye’ye göç eden ve en iyi aşçılar arasında gösterilen Şeref ve manevi oğlu Baki, yıllar sonra Şile’deki evine geri dönerler. Fakat gittiklerinde hiç beklemedikleri bir sürpriz ile karşılaşırlar.

Şahsiyet, Kış Uykusu, Masum gibi yapımlarda yer alan, Emmy ödüllü Haluk Bilginer, dizinin başrolünde yer alıyor. Oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer’in yanı sıra; Songül Öden, Ertan Saban, Devrim Yakut, Serhat Kılıç, Ahmet Rıfat Şungar, Beyti Engin, Şükran Ovalı ve Ecem Uzun bulunuyor.

6. bölüm ne zaman çıkacak?

Dizinin geçtiğimiz saatlerde yayımlanan fragmanında yapılan resmi açıklamaya göre 6. bölüm, 5 Şubat Cuma günü Exxen platformundaki yerini alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.