Gibi 5. bölüm fragmanı yayımlandı

mm
Gibi

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başlamış olduğu yerli dijital yayın platformu Exxen, yayın hayatına tam gaz devam ediyor. Bugün ise platformun ilgi ile takip edilen yapımlarından biri olan Gibi‘nin 5. bölüm fragmanı yayımlandı. Fragman, ,Exxen’in resmi YouTube kanalı üzerinden izleyicilere sunuldu.

Gibi

Gibi dizisinin konusu

Yılmaz ve İlkkan, sürekli olarak birbiriyle didişmekte olan iki arkadaştır. En büyük özellikleri ise sıradan hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı her zaman becermek. Küçücük olayları inanılmaz bir ustalıkla büyütüyor, işleri saç baş yolduracak seviyeye getiriyorlar. Onlar her gün yaşadığımız talihsizliklerin, tuhaf olayların ve çaresizliklerin cisimleşmiş hali. Yılmaz ve İlkkan’ın 12 farklı hikayeden oluşan macerasına hazır olun.

Merakla beklenen dizinin başrollerinde; Ölümlü Dünya, Cinayet Süsü yapımları ile adını oldukça geniş kitlelere duyurmuş Feyyaz Yiğit ve Muhteşem Yüzyıl, Lale Devri, Ulan İstanbul dizileri ile bilinen Kıvanç Kılınç yer alıyor.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
10 Bin Adım
mm

10 Bin Adım 8. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
Şeref Bey
mm

Şeref Bey 6. bölüm fragmanı yayımlandı