Şeref Bey 6. bölüm fragmanı yayımlandı

mm
Şeref Bey

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yapmış olduğu yerli dijital yayın platformu Exxen, 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başladı. Bugün ise platformun sevilen dizilerinden Şeref Bey dizisinin 6. bölümünden fragman yayımlandı. Fragman, Exxen’in resmi YouTube kanalı üzerinden seyircilerin beğenisine sunuldu.

Şeref Bey

Şeref Bey konusu

O romantik ve hassas olduğu kadar prensiplerine sıkı sıkıya bağlı ve son derece inatçı. Şeref Bey bu kez yeni bir hayat için yola çıkıyor ama hiç beklemediği sürprizler ve kim bilir belki de yeni bir aşk onu bekliyor. Arnavutluk’tan Türkiye’ye göç eden ve en iyi aşçılar arasında gösterilen Şeref ve manevi oğlu Baki, yıllar sonra Şile’deki evine geri dönerler. Fakat gittiklerinde hiç beklemedikleri bir sürpriz ile karşılaşırlar.

Şahsiyet, Kış Uykusu, Masum gibi yapımlarda yer alan, Emmy ödüllü Haluk Bilginer, dizinin başrolünde yer alıyor. Oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer’in yanı sıra; Songül Öden, Ertan Saban, Devrim Yakut, Serhat Kılıç, Ahmet Rıfat Şungar, Beyti Engin, Şükran Ovalı ve Ecem Uzun bulunuyor.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Gibi
mm

Gibi 5. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
10 Bin Adım
mm

10 Bin Adım 9. bölüm ne zaman?