Feel Good 2. sezonda neler oldu?

Feel Good

Feel Good dizisinin 2. sezonu, geçtiğimiz gün yayımlandı. İzlemeyi beklemeden neler olduğunu öğrenmek isteyenlere final sezonundaki olayları derledik.

Feel Good’un ilk sezonunda neler izlemiştik?

Ailesi ile arasını düzeltmeyi bir türlü başaramayan Mae, İngiltere’de arkadaşının işlettiği barda sahneye çıkarak geçimini sağlamaya çalışmaktadır. Çalıştığı bara sürekli gelip giden George ile tanışmasıyla aşkı bulduğuna inanan Mae, hayatını yoluna koymak istese de bunu bir türlü başaramaz. Geçmişte uyuşturucu ile başı bolca derde girmiş olan Mae, ilerleyen bölümlerde yenildiğini hisseder ve istemediği yerlere sürüklenir. Aşk hayatının da sarsılmasıyla işler iyice çıkmaza girer.

feel good

Dizinin 2. sezonunda neler oldu?

2. sezon, ilk sezondaki gibi toplam 6 bölümden oluşuyor. Dizi, daha ilk bölümden itibaren izleyicisini uyuşturucu, geçmiş ve aşk hayatı karmaşasının içine çekiyor. Bu sezonda Mae, geçmişiyle hesaplaşmaya başlıyor. Geçmişinde onu yaralayan kişileri hayatından çıkarmak istese de aslında hatırladığından çok daha kötü şeyler yaşadığını görüyoruz. Zihniyle mücadele eden Mae, son bölümde bu mücadeleden galip çıkıyor. Kötü anılarına ve onu yaralayan kişilere veda ediyor.

Sezon boyunca Mae ve George arasındaki bağlar kopmuyor. Gerçek aşkı birbirlerinde bulduklarını anlayan ikili, bazı krizler yaşasalar da bunları atlatmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Final bölümünde ise uzun süredir hayalini kurdukları taşınmayı gerçekleştirip mutlu sona kavuşuyorlar.

Mae’in kariyeri ise yaşamını sahneye aktaran ve özel hayatını anlatmaktan çekinmeyen bir komedyen olarak yoluna devam ediyor. Tv şovlarına çıkmak ve menajer edinmek gibi büyük adımlar atıyor.

Son olarak ilk sezona göre 2. sezonda daha cesur sahneler olduğunu söylemek mümkün. Dizi, belirli kalıplar içine hapsolmanın doğru olmadığı ile ilgili güzel mesajlar veriyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Loki
mm

Loki dizisinin ilk bölümü yayımlandı

Sonraki
loki
mm

Loki 2. bölüm ne zaman?