Loki dizisinin ilk bölümü yayımlandı

mm
Loki

Bilindiği üzere Marvel’ın hem çizgi roman hem de sinematik evreninde önemli yere sahip olan Loki karakterine bir dizinin geleceği uzun süredir gündemde. İzleyiciler tarafından merakla beklenen dizi, ilk bölümü ile bugün Disney Plus platformu üzerinden yayımlandı.

Loki

Loki konusu

Dizi, Thor filmlerinden tanıdığımız Loki karakterinin maceralarını konu alacak. Avengers: Engame filmindeki olaylardan doğrudan etkilenecek olan dizi, filmde Uzay Taşı’nı alıp kaçan karakterin bu noktadan sonra yaşadığı maceraları konu alacak. Dizi hakkında bilinenler oldukça kısıtlı olsa da karakterin farklı zamanlara ve farklı evrenlere yolculuk edeceği biliniyor.

Altın Küre ödüllü oyuncu Tom Hiddleston’ın başrolü canlandırdığı dizi, sevilen kötü karakterin geri dönüşü olacak. Hiddleston, en son geçen yıl tüm zamanların en yüksek hasılat yapan filmi “Avengers: Endgame”de Loki’yi canlandırmıştı. Dizide Hiddleston’a; Marvel evrenine yeni katılan Sophia Di Martino, Oscar adayı Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Cailey Fleming ve Richard E. Grant gibi isimler eşlik ediyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
loki-4-sezon-disney+
mm

Loki’nin yazarı, dizi hakkında konuştu

Sonraki
Feel Good

Feel Good 2. sezonda neler oldu?