Extraction 24 Nisan’da Netflix’te!

Tyler Rake

Extraction; Chris Hemsworth, David Harbour, Gülşifte Ferahani, Derek Luke gibi isimlerin yer aldığı bir aksiyon, gerilim filmidir. Avengers filmlerinin yönetmenleri Russo Kardeşler’in yapımcılığını üstlendiği, Sam Hargrave yönetmenliğinde çekilen Extraction, 24 Nisan 2020’de Netflix’te!

Extraction ‘Ciudad’ adlı kitaptan esinlenilmiştir. Ciudad Russo Kardeşler ve Fernando León González tarafından yazılmıştır.

Extraction, uluslararası bir uyuşturucu baronunun kaçırılan oğlu Ovi’yi kurtarmakla görevli olan Tyler Rake’i konu alıyor. Biri Hindistan’ın diğeri Bangladeş’in en büyük uyuşturucu baronu arasındaki düşmanlık sonucunda Ovi kaçırılır ve Ovi’nin hayatta olup olmadığını bilmeyen babası bir paralı asker tutar. Korkusuz ve kanunsuz paralı asker Tyler Rake, Ovi’yi kurtarma görevine gönderilir. Tyler ve Ovi arasında duygusal bir bağ oluşur.

Hem duygusal hem de gerilim içeren bir film izleyeceğiz gibi duruyor. Eğer bu ikisini güzel bir şekilde işlemişlerse konusu bakımından diğer Netflix’in klişeleşmiş filmlerinden daha iyi bir sonuç ortaya çıkacağı kesin. Açıkçası ben umutluyum. Gerilim ve aksiyon severler için mükemmel bir film.

Extraction resmi fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 

Total
0
Shares
Önceki
Screenshot 2020 04 21 01 50 38 1

Yeni İtalyan dizisi Summertime 29 Nisan’da Netflix’te!

Sonraki
Matrix 4

Matrix 4’ün vizyon tarihinde değişiklik var mı?