Matrix 4

Matrix 4’ün vizyon tarihinde değişiklik var mı?

Matrix 4'ün çekimleri corona virüs nedeniyle durdu.

Başrollerinde Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss’un bulunduğu kült film serisi Matrix’in 4. film haberini hepimiz duymuştuk. Hatta çekimlere de birkaç ay önce başlanmıştı.

Peki Matrix 4 kadrosunda kimler var?

Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Neil Patrick Harris, Jada Smith, Jessica Henwick, Jonathan Groff ve Yahya Abdul-Mateen II gibi ünlü isimlerin bulunduğu kadroya son olarak Brian J. Smith dahil olmuştu. Yönetmen koltuğunda ise yine Lana Wachowski oturuyor.

Hayranları serinin dördüncü filmi için teoriler üretmeye çoktan başladı. Neo’nun geçmişinden bahsedileceği, seçilmiş kişinin aslında Neo olmadığı bunlardan sadece birkaçı. Peki bu denli merakla beklenen filmin vizyon tarihinde bir değişiklik var mı?

Matrix 4

Filmin yapımcıları tarafından Reeves’in diğer filmi John Wick 4 ile aynı gün, 21 Mayıs 2021 tarihinde, vizyona gireceği açıklanmıştı. Biz Reeves’in iki filmin çekimlerine nasıl yetişeceğini düşünürken corona virüs nedeniyle Matrix 4’ün çekimleri durdu. Bu yüzden henüz kesin bir açıklamada bulunmasa da Matrix 4’ün vizyon tarihinin Warner Bros. tarafından ertelenmesi bekleniyor. Bu durum da hâliyle Reeves’in diğer filmi John Wick 4’ün vizyon tarihini etkileyecektir.

Merakla beklenilen filmle ilgili bir gelişme olursa size haber vermeye devam edeceğiz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.