Emily in Paris 2. sezon çekimleri başladı

emily in paris

Sex and the City dizisinin yaratıcısı Darren Star’ın yaratıcılığını üstlendiği ve drama ile komedi türlerini harmanlayan yeni dizi Emily in Paris, geçtiğimiz aylarda Netflix kütüphanesindeki yerini almıştı. Dizi, yayımlandığı zaman çok uzun bir süre Türkiye Top 10 listesindeki yerini korumuş ve dünyanın birçok yerinde de buna benzer bir ilgi görmüştü.

Dizinin ilk sezonu bu kadar ilgi gördükten sonra akıllarda kalan en büyük soru, ikinci sezonun olup olmayacağıydı. Dizinin yaratıcısı olan Darren Star, yaptığı röportajlar sırasında 2. sezon ile ilgili mesajlar vermiş daha sonra da 2. sezonun geleceği kesinleşmişti. Bugün ise Netflix’in resmi sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile dizinin 2. sezon çekimlerinin başladığını öğrendik.

Emily in Paris konusu

Dizide olaylar, Şikagolu hırslı bir pazarlama yöneticisi olan Emily Cooper’ın, Paris’te rüya gibi bir iş fırsatı yakalaması üzerine gelişiyor. Emily’nin yeni hayatında; işini, arkadaşlarını ve aşkı aynı anda idare etmeye çalışmasını izleyeceğiz. Dizinin oyuncu kadrosunda; Lily Collins, Samuel Arnold, Lucas Bravo, Philippine Leroy-Beaulieu ve Ashley Park gibi isimler yer alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
yeşilçam

Yeşilçam 5. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
summertime

Summertime 2. sezon fragmanı yayımlandı