Elizabeth Debicki, The Crown dizisinde Prenses Diana’yı canlandıracak

elizabeth debicki

Elizabeth Debicki, The Crown dizisinin son iki sezonunda Prenses Diana’ya hayat verecek

Kısa bir süre içinde Tenet filmi ile karşımıza çıkacak olan Elizabeth Debicki, The Crown dizisinin son iki sezonunda bulunacak.

The Crown, Peter Morgan tarafından hazırlanan, Left Bank Pictures ve Netflix için Sony Pictures Television tarafından üretilen, tarihi bir televizyon dizisidir. Dizi, Kraliçe II. Elizabeth’in saltanat dönemini anlatan bir biyografi hikâyesidir. Debicki, dizide Prens Charles’ın eşi olarak karşımıza çıkacak. 

elizabeth debicki

The Crown‘ın 3. sezonu, geçtiğimiz yılın sonunda Netflix’te izleyici ile buluşmuştu. Dizinin 3. sezonunda The Favourite‘taki performansıyla dikkatleri üzerine çeken Olivia Colman, Claire Foy’un yerine geçip Kraliçe II. Elizabeth olarak izleyici karşısına çıkmıştı. Dizinin 4. sezonunu beklerken, gelecek sezonlarla ilgili ayrıntılar, ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Imelda Staunton‘ın, 5. sezonda Olivia Colman’dan rolü devralıp Kraliçe II. Elizabeth’i canlandıracağı açıklanmıştı. Dizinin son iki sezonunda Elizabeth’e kimin hayat vereceğinin netlik kazanmasının ardından, dün de son sezonlarda görmeyi merakla beklediğimiz Prenses Diana‘ya kimin hayat vereceği belli oldu.

Henüz net bir yayın tarihi açıklanmamış olsa da The Crown’ın 4. sezonu bu yıl izleyici ile buluşacak. Pandemi nedeniyle prodüksiyonu sekteye uğrayan 5. sezonun ise 2022’de yayımlanacağı belirtiliyor.

Total
0
Shares
Önceki
Atiye
mm

Atiye 2. sezon tarihi duyuruldu

Sonraki
F4A7D08F 7CCC 47BC 9342 251BA40780DB

Hypnosis Mic -Division Rap Battle- animesinin prömiyer tarihi duyuruldu