DOTA: Dragon’s Blood 2. sezon olacak mı?

DOTA: Dragon's Blood

Dota video oyun serisi, evrenini geliştirmiş ve Netflix için hazırlanan bir yapım ile geçtiğimiz haftalarda izleyici karşısına çıkmıştı. DOTA: Dragon’s Blood adı ile yayımlanan anime dünyanın birçok yerinde ilgi gördü ve 2. sezonunun olup olmayacağı merak konusu haline geldi.

Animenin şov sunucusu Ashley Edward Miller, “Hayranlar DOTA 2 evrenini nasıl hayal ettiğimizi ve en sevdikleri karakterlerden bazıları hakkında; destansı, duygusal ve yetişkinlere yönelik bir hikayeyi bir araya getirme şeklimizi sevecekler.” ilk sezon için ifadelerini de kullanmıştı.

DOTA: Dragon's Blood

DOTA: Dragon’s Blood konusu

Dizi, kendini dünyadaki kötülükleri yer yüzünden silmeye adamış ünlü bir Dragon Knight olan Davion’un hikayesini anlatıyor. Güçlü, kadim bir eldwurm ve asil Prenses Mirana ile karşılaştıktan sonra Davion, hayal edebileceğinden çok daha büyük olaylara karışır.

DOTA: Dragon's Blood

DOTA: Dragon’s Blood 2. sezon olacak mı?

İlgi ile karşılanan dizinin yeni sezonunun olup olmayacağı büyük bir merak konusuydu. Netflix ile geçtiğimiz saatlerde bir duyuru yaptı ve animenin 2. sezonunun yayımlanacağını kesinleştirdi. Dizinin yeni sezonunun ne zaman Netflix kütüphanesindeki yerini alacağı gibi ayrıntılar ise belirsizliğini koruyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
doğu

Doğu 8. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
son yaz

Son Yaz 17. bölüm ön izlemesi yayımlandı