florence pugh

Don’t Worry Darling çekimlerine tekrar başlandı

Booksmart filmi ile ilk kez yönetmen koltuğunda oturan Olivia Wilde‘ın, Don’t Worry Darling adlı yeni bir gerilim filminin yönetmenliğini yaptığını biliyorduk. Filmin başrolleri arasında da Florence Pugh, Harry Styles ve Chris Pine bulunuyor.

Filmin çekimleri, bir süre önce tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden durdurulmuştu. Filmin çekimlerinin yapıldığı Los Angeles şehrindeki vaka sayılarının artışı, birçok film setinin bir süreliğine kapatılmasına sebep olmuştu. Filmin yönetmeni Oliva Wilde, bugün Insatgram hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşım ile tekrar sete döndüklerini doğruladı. Filmin görüntü yönetmeni Matthew Libatique’nin bir fotoğrafını, “Ve geri döndük.” notu ile paylaştı.

don't worry darling

Don’t Worry Darling konusu

Film, 1950’li yıllarda yaşayan bir ev kadınını odağına alacak. Florence Pugh tarafından canlandırılan ev kadını, kasabadaki garip olaylar sonucu rahatsız edici gerçeklerin yüzüne çarpmasıyla kendine gelir. Harry Styles ise ardında kocaman bir sır saklayan ve eşini çok seviyormuş gibi görünen mükemmel eşi canlandıracak. Chris Pine‘ın karakteri ise şantiyede çalışan bir işçi olarak karşımıza çıkıyor. Dakota Johnson ise Florence Pugh’un paranoyak komşusunu canlandıracak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.