0298093

Deadpool’un Yaratıcısı Rob Liefeld’in John Prophet karakterinin film olması bekleniyor.

Yeni çizgi roman uyarlaması.

90’larda çıkış yapan Amerikalı çizgi roman yazarı Rob Liefeld, Deadpool ve Cable gibi sevilen çizgi romanlarıyla tanınır. Marvel Comics’in Yeni Mutantları ve daha sonra X-Force üzerine yaptığı çalışmalarla beğeni kazanan sanatçının, 40’tan fazla çizgi romanı bulunmakta. Deadpool, Deadpool 2, Deadpool 3, No Good Deed, Once Upon A Deadpool gibi filmlerin yaratıcısı Rob Liefeld’in diğerleri kadar ünlü olmayan fakat sevgiden mahrum bırakılmamış karakteri John Prophet’in (Peygamber) filme uyarlanması bekleniyor.

John Prophet

Prophet

Prophet (Peygamber) ilk olarak 1993 yılında Liefeld tarafından yaratıldı. Çizgi roman karakterinin hikayesi ise şu şekilde: DNA destekli bir süper asker olan John Prophet gelecekteki görevi için bir kriyojenik donmaya yerleştirilir. Fakat şimdiki zamanda uyanmak onu olmayan bir görevi aramak zorunda bırakacaktır.

John Prophet

Ayrıca John Prophet’in “Drew Goddard’ın yönetmek için yazdığı X-Force franchise lansmanının bir parçası olması bekleniyor”

Uzun metrajlı film uyarlaması üzerine çalışması beklenen yapımcılar arasında Adrian Askarieh (Hitman: Ajan 47), Brooklyn Weaver (Run All Night), Rob Liefeld, John Hyde ve Terissa Kelton yer alıyor.

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.