Cry Macho

Cry Macho 2021’de HBO Max’te yayımlanacak

Geçtiğimiz günlerde Warner Bros., ve HBO Max ile ilgili bir gelişme yaşanmıştı. Warner Bros.’un yapmış olduğu bir duyuru ile tüm dünyayı etkileyen ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden, 2021 yılında sinemalarda yayımlayacağı tüm filmlerini sinemalar ile aynı anda HBO Max’te de yayımlayacağını öğrenmiştik.

Bugün ise Warner Bros., 2021 yılında HBO Max arşivinde yerini alacak olan filmlerini açıklayan bir video yayımladı. Videoya göre bu yapımlardan birisi de Cry Macho isimli film olacak.

Cry Macho

Cry Macho konusu

Bir zamanların rodeo yıldızı ve at yetiştiricisi, bir adamın küçük oğlunu alkolik annesinden uzaklaştırmak için eski bir patrondan bir iş alır. Teksas’a doğru sırtlarında Meksika kırsalını geçerken beklenmedik bir şekilde zorlu bir yolculukla karşılaşan bu çift, dünyadan bıkmış atlı çocuğa iyi bir adam olmanın ne demek olduğunu öğreterek kendi kurtuluş duygusunu bulur.

Filmin oyuncu kadrosunda; Clint Eastwood, Dwight Yoakam, Fernanda Urrejola, Sebestien Soliz, Horacio García Rojas ve Ana Rey gibi isimler yer alıyor.

Yapımın Warner Bros. tarafından yayımlanan tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.