Çıplak: Ölenle Ölünmez 2. sezon ne zaman?

Çıplak

Yönetmenliğini Can Evrenol’un yaptığı, başrollerinde Müge Bayramoğlu ve Emir Tarık Tekin’in yer aldığı Çıplak: Ölenle Ölünmez, izleyicisi ile buluşmak için geri sayıma başladı.

Geçtiğimiz haftalarda Çıplak : Ölenle Ölünmez 2. sezon fragmanı yayımlandı. Oldukça hareketli ve bol olaylı bir sezon bizi bekliyor gibi.

2. sezon ne zaman?

İlk sezonu 11 Haziran 2020 de yayımlanan dizinin 2. sezon çekimleri Aralık 2020 tarihinde bitmişti. 2. sezon için henüz net bir tarih belirtilmese de dizinin yıl dönümünde yeni sezonunu yayımlayacağı söylentiler arasında.

Çıplak 3. sezon gelecek mi?

Dizinin senaryo ekibinden Merve Göntem ve Can Evrenol Instagram’da gerçekleştirdikleri bir canlı yayın esnasında 3. sezon için kafalarında çok çarpıcı bir öykünün olduğunu belirttiler. Net olarak bir şey söylenmese de ekip 3. sezon için yeşil ışık yakmış gibi görünüyor.

İlk sezonda neler olmuştu?

Barındırdığı cesur sahneler ve hakkında atılan tweetler ile Çıplak dizisinin 1. sezonu oldukça konuşulmuştu. Eylül adlı bir genç kızın yurtdışına gidebilmek için gerekli olan parayı eskortluk yaparak kazanmasını konu alan bir sezon izlemiştik. Eylül’ün evlenmek üzere olan Cem’in bekarlığa veda partisine gitmesiyle işler karışıyor ve kısa bir sürede her ikisinin de hayatı yerle bir oluyordu. Sezon finalinde Eylül’ün geçmişinden gelen biri ile yüzleşmesini izliyorduk ve dizi burada yarılanıyordu.

Total
0
Shares
Önceki
Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 40. bölüm 2. ön izlemesi yayımlandı

Sonraki
Yemek yerken izlenecek diziler

Yemek yerken izlenecek diziler #1