chucky

Chucky dizisinin prodüksiyonu, 2021 yılına ertelendi

USA Network ve Syfy’ın yapımcı olduğu dizi, çok sevilen Chucky filminin yan ürünü olarak piyasaya sürülecekti.

Pandemi olmasaydı bu yılın sonlarına doğru çekimleri başlayacak olan dizi, tüm dünyanın sorunu haline gelen virüs nedeniyle ertelendi. Chucky dizisinin set ve prodüksiyonu, 2021 yılından belirsiz bir tarihe ertelendi.

Dizinin geç de olsa planlanan zamanda yayımlanacağını düşünen yapımcılar, bu gecikmenin dizinin 2021’de beklenen prömiyer tarihini etkilemeyeceğini umuyorlar.

chucky

Chucky dizisi ile ilgili bildiklerimiz

Dizi ile ilgili sahip olduğumuz tek şey, temmuz ayında yayımlanan ve Chucky’nin geri döndüğünü izleyicilere gösteren kısa bir fragman. Bir oyuncak dükkanında geçen fragman, dizinin konusu ile ilgili meraklarımızı cevaplamaya yetmemişti.

Yapımcı şirketin yaptığı şu açıklama ile sorularımız bir nebze olsun cevap buldu;

“Bir banliyödeki satıştan ve eski bir Chucky oyuncak bebeği ortaya çıktıktan bir süre sonra bir dizi korkunç cinayet, küçük Amerikan kasabasının ikiyüzlülüğünü ve sırlarını açığa çıkarmaya başlayarak kasabayı kaosa sürükler. Bu sırada Chucky’nin geçmişinden düşmanların ve müttefiklerin gelişi ise cinayetlerin ardındaki gerçeği ve kötü şöhretli bir canavar haline gelen şeytani bebeğin anlatılmamış kökenlerini açığa çıkarmaya başlar.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.