Thor: Love and Thunder

Chris Hemsworth, Thor hakkında konuştu

Marvel Comics tarafından yayımlanan çizgi roman karakterlerinden biri olan Thor, ilk filmi ile 2011 tarihinde ilk kez izleyici ile buluştu. Seri, 2013 yılında Thor: The Dark World ile devam etti. Son olarak da 2015 yılında Thor: Ragnarok ile beyaz perdeyle buluştu. 4. film Thor: Love and Thunder ise 2022 yılında izleyici karşısına çıkacak.

Dördüncü filmin yönetmen koltuğunda, üçüncü filmde de olduğu gibi Taika Waititi oturacak. Filmin senaryosu ise yine Taika Waititi ve Stan Lee, Jennifer Kaytin Robinson, Jack Kirby, Larry Lieber tarafından tamamlandı.

thor

Thor: Love and Thunder, Chris Hemswoerth için son Thor mu olacak?

Karaktere can veren Chris Hemsworth, yaptığı bir röportajda 11 Şubat 2022 tarihinde vizyona girecek film hakkında konuştu. Bu filmin, Thor için emekli olmak anlamına gelip gelmediği sorulduğunda ise şu ifadeleri kullandı:

“Sen deli misin?! Herhangi bir emeklilik dönemine girmeyeceğim. Thor bunun için çok genç. O sadece 1500 yaşında. Kesinlikle bu markaya veda ettiğim bir film değil. En azından öyle umut ediyorum.”

Aynı zamanda filmin, bir öncekinden çok daha eğlenceli olacağını işe şu sözlerle belirtti:

“Senaryoyu okuduktan sonra çok heyecanlandığımı söyleyebilirim. Bu yapımda kesinlikle çok fazla sevgi ve çok fazla şimşek olacak. Avengers: Endgame’de yaşananlardan sonra ben hala Marvel Evreni’nin bir parçasıyım ve Thor’un hikayesine devam edebiliriz. Tabii olay örgüsü hakkında hiçbir şey açıklayamam. Ama merakınızı gidermek için senaryoyu okurken Thor Ragnarok’tan çok daha fazla eğlendiğimi söyleyeceğim ve bu bir şeyi gösteriyor çünkü o film harikaydı.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.