cherry

Cherry filminin fragmanı yarın yayımlanacak

Başrolünde sevilen oyuncu Tom Holland‘ın bulunduğu Cherry adlı filminden görseller gelmeye devam ederken fragmanı ise merakla bekleniyor. Bugün ise Russo Kardeşler, filmin fragmanının yarın çıkacağını resmi olarak duyurdu. Russo Kardeşler, duyuruyu kişisel Twitter hesabından “Öğrenci. Sevgili. Asker. Bağımlı. Hırsız. Cherry fragmanı yarın çıkıyor…” notu eşliğinde yapmış olduğu bir paylaşım ile duyurdu.

Cherry konusu

Nico Walker’ın aynı adlı ve kendi hikayesini anlattığı yarı otobiyografik romanından uyarlanan film, Walker’ın gerçek hikâyesinden esinlenildi. Irak’ta sıhhiye olarak görev yaptıktan sonra evine döndüğünde ciddi ruhsal sorunlar yaşayan ve uyuşturucu bağımlısı olan Walker’ın, genç bir askerden banka soyguncusuna dönüşme hikâyesini anlatıyor.

Cherry

Filmin oyuncu kadrosunda; Spider-Man rolü ile adını büyük kitlelere duyurmuş ve en son Netflix’in The Devil All The Time filminde bulunmuş Tom Holland, Red Band Society ve Wayne gibi yapımlarda bulunmuş Ciara Bravo, It filmindeki Pennywise rolü ile de bilinen ve The Devil All The Time filminde Tom Holland ile bir kez daha rol alan Bill Skarsgård, Kelli Berglund, Jack Reynor, Michael Gandolfini, Forrest Goodluck gibi isimler bulunuyor.

Film, 12 Mart 2021 tarihinde Apple TV+ üzerinden izleyici ile buluşacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.