çatı karı aşk

Çatı Katı Aşk 13. bölüm fragmanı yayımlandı

Kanal D’nin sevilen dizisi “Çatı Katı Aşk”ın 11. bölüm fragmanı, dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı. 3 Ekim Cumartesi günü yayımlanacak olan bölümde, Yasemin’in gerçek anne ve babası gelecek ve ortalık fazlasıyla karışacak.

Dizinin başrollerinde; “Aşk Yeniden” ve “Ateşböceği” dizilerinde bulunmuş Nilay Deniz; “Kaçak Gelinler” ve “Tatlı İntikam” dizilerinde boy göstermiş Furkan Andınç; “Bodrum Masalı” dizisi ile izleyici karşısına çıkmış Ezgi Şenler ve son olarak “Aşk Tesadüfleri Sever”, “İyi Oyun” gibi projelerde yer almış Yiğit Kirazcı bulunuyor.

Yönetmen koltuğunda Barış Yöş’ün oturduğu dizinin senaryosu, Saygınçatı Delibaş ve Fethi Kantarcı tarafından kaleme alınıyor. Çatı Katı Aşk dizisi, Mia Yapım sayesinde de izleyici karşısına çıkıyor.

çatı katı aşk

“Çatı Katı Aşk” 12. bölümünde neler oldu?

Ateş, Asaf tehdidini savuşturduktan sonra Ayşen ile aşklarını kaldıkları yerden sürdürür. Yasemin ve Demir de bu hengameden sonra birbirlerine bolca zaman ayırırlar. Aşıklar, Celal’in piknik fikri ile mutluluktan uçarlar; fakat ailece gidilecek olan pikniğe Ateş ile Yasemin davet edilmezler. Aşkın önünde engel olmadığını bilen aşıklarımız, bu olayında üstesinden gelirler. Piknik yerinde romantizm doruklara ulaşır. Hem Ateş-Ayşen hem de Yasemin-Demir ormanın güzel ambiyansı içinde keyifli anlar yaşarlar. Bu anları ise Saadet’in yediği zehirli mantarlar heba eder.

Yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.