Castle Rock

“Castle Rock” dizisi iptal edildi

İlk olarak 2018 yılında Hulu’da yayımlanan “Castle Rock” dizisi, izleyiciler tarafından ilgi ile karşılanmıştı. Ancak geçtiğimiz saatlerde, dizinin hayranlarını üzen bir haber geldi. Yapılan açıklamaya göre dizi, 2. sezonunun ardından iptal edildi.

Castle Rock

Castle Rock konusu

Her bölümü ayrı bir konuyu işleyen antoloji özelliğindeki drama, Stephen King evrenindeki en sevilen karakterlere ait hikayeler ve bazı mitolojik hikayeleri birleştiriyor. Dizi, tüm Stephen King evrenindeki tema ve unsurları bir araya getiren ilk yapım olma özelliğini taşıyor.

Dizi, Maine bölgesindeki ormanlık alanlardaki karanlık ve aydınlığın savaşını izleyicilere sunuyor. Kurgusal Maine kenti Castle Rock, Stephen King’in edebi eserlerinde önemli bir yer tutuyor. Cujo, The Dark Half, IT and Needful Things gibi romanların yanı sıra, kısa roman The Body ve Rita Hayworth ile Shawshank Redemption gibi sayısız kısa öyküde Castle Rock’a referanslar bulunuyor.

Castle Rock

Yapımın oyuncu kadrosunda; Bill Skarsgård, Andre Holland, Sissy Spacek, Bill Skarsgard, Melanie Lynskey, Scott Glenn, Jane Levy ve Terry O’Quinn gibi isimler yer alıyor.

Antoloji dizisinin 2. sezonunun prömiyeri bir yıldan uzun bir süre önce yapıldı. Dizinin iptal edilme sebebi ise henüz açıklanmış değil.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.