Brooklyn Nine-Nine 8. sezon çekimleri başladı

brooklyn nine-nine

Bilindiği üzere komedi türündeki sevilen FOX dizisi Brooklyn Nine-Nine’ın 8. sezonu bu yıl izleyiciler ile buluşacak. Bugün ise dizinin 8. sezonu ile ilgili önemli bir yeni duyuru yapıldı. İlk kez 2013 yılında izleyici karşısına çıkan ve 8. sezon ile final yapacak dizinin final sezonunun çekimlerine başlandı.

brooklyn nine-nine

Brooklyn Nine-Nine 8. sezonunda bizi neler bekliyor?

Yapılan açıklamalara göre dizinin hazırda bulunan 8. sezon senaryosu rafa kaldırılmış. Senarist ekibinin oluşturduğu yeni senaryoda ise ırkçılık, polis teşkilatındaki sorunlar gibi konulara değinilmeye çalışılmış.

Oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan Brooklyn Nine-Nine, yayın hayatına Fox ile başlamıştı. 5. sezonun ardından ise dizinin iptal kararı çıkmıştı. Bu olaya fazlasıyla üzülen hayranlar üzerine NBC, diziyi kurtararak onları fazlasıyla sevindirmişti.

Şu sıralar Palm Springs filmi ile adından söz ettiren Andy Samberg, dizinin başrolünde bulunuyor. Projede Andy Samberg’e; Andre Braugher, Stephanie Beatriz, Melissa Fumero, Stephanie Beatriz ve Joe Lo Truglio isimleri eşlik ediyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
son yaz

Son Yaz 15. bölüm 2. ön izleme

Sonraki
Captain Marvel 2
mm

Captain Marvel 2 çekimlerine önümüzdeki hafta başlanacak