bridgerton

Bridgerton Lady Whistledown kim?

Netflix’in 25 Aralık 2020 tarihinde yayımlamış olduğu Bridgerton dizisi, seyirciler tarafından oldukça büyük bir ilgi ile karşılandı. Dizi, yayımlanmasından yalnızca birkaç gün sonra 63 milyon izlenme ile Netflix’in en çok izlenen 5. orijinal dizisi oldu. Bu kadar büyük bir beğeni toplamasının ardından da kısa süre içerisinde 2. sezon onayını aldı.

Dizi, Londra sosyetesindeki rekabetçi evlilik piyasasına ilk kez giren saygın Bridgerton ailesinin en büyük kızı Daphne’nin yaşadıklarını odağına alıyor. Ailesinin ayak izlerini takip ederek gerçek aşkın ateşlediği bir evlilik yapmayı uman Daphne, aşkı hiç beklemediği bir yerde bulur.

Bridgerton

Bridgerton dizisinde Lady Whistledwn aslında kim?

Dizi, Daphne’nin yaşadıkları dışında bir de Lady Whistledown takma adlı bir dedikodu yazarının gizemli kimliğinden de bahsediyor. Lady Whistledown’ın kim olduğunu ise izleyiciler tarafından büyük merak konusuydu. Bu esrarengiz dedikoducu yazarın kim olduğu gizemini koruyordu. Ancak ilk sezonun son bölümünde anonim kişilik sonunda maskesini düşürdü ve yazarın Lady Whistledown’ın, Penelope Featherington olduğu ortaya çıktı.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.