Bridgerton 2. sezonunda yer alacak yeni oyuncu belli oldu

Bridgerton

İlk sezonuyla hala akıllarda olan Bridgerton ekibine katılan yeni aktör duyuruldu. Bridgerton 2. sezonunda Edmund karakteri rolünde yer alacak olan yeni aktör Rupert Evans olacak. Edmund karakterinin Anthony’yi aşka ve evliliğe yönlendirecek aile reisi olduğu biliniyor.

rupert evans bridgerton

Netflix Bridgerton ailesinin yeni üyesini duyurdu. Evans ikinci sezonda ailenin reisi olan Edmund Bridgerton olarak yer alacak. Diziye yeni girecek olan bu karakter, Netflix tarafından geçtiğimiz saatlerde duyuruldu.

Baba rolündeki Rupert Evans, Anthony’ye rehberlik etmekten gurur duyan aile reisi olacak. Ayrıca Repurt, dizide Edmund rolünde sonsuz sabırlı ve kibar bir baba olarak dizide yer alacak. Netflix’in orijinal duyurusunu aşağıda görebilirsiniz.

Bu Tweet akıllarda Bridgerton ailesinin aile reisinin öldüğü bilindiği için soru işaretleri bıraktı. İlk sezon boyunca dizide hiç yer almayan Edmund Bridgerton’ın dönüşünün çok fazla yeni olaya neden olacağı kesin. Hastings Dükü’nün diziden çıkışıyla Daphne ile olan aşklarına bir sezon da olsa ara verileceği düşünülüyor. İkinci sezonda Anthony ve aşkı yer alacak. Dizi Julia Quinn’in romanına dayanıyor ve romanda her kısımda farklı bir Bridgerton kardeşin aşk hikayesine odaklanılıyor.

Bridgerton ilk sezon konusu

Dizi, Londra sosyetesindeki rekabetçi evlilik piyasasına ilk kez giren saygın Bridgerton ailesinin en büyük kızı Daphne’nin (Phoebe Dynevor) yaşadıklarını odağına alıyor. Ailesinin ayak izlerini takip ederek gerçek aşkın ateşlediği bir evlilik yapmayı uman Daphne, aşkı hiç beklemediği bir yerde bulur. Dizi; kalıcı arkadaşlıkların zamansızlığını, kendi başının çaresine bakan aileleri ve her şeyi fetheden bir aşk arayışını ele alan romantik, skandallarla dolu ve kıvrak zekalı bir dizi olarak tanımlanıyor.

Total
0
Shares
Önceki
Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 39. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Sonraki
peaky blinders

Peaky Blinders 6. sezon çekimleri tamamlandı