Brian Epstein’i anlatan ‘Midas Man’ filmini Jonas Akerlund yönetecek

midas man

 The Beatles için önemli bir isim olan Brain Epstein’i anlatan ‘Midas Man’ adlı filmi Jonas Akerlund yönetecek.

19 Eylül 1934 yılında Liverpool, İngiltere’de doğan girişimci Brain Epstein, 1962’den ölümüne kadar Beatles’ı yönetmiştir. Aynı zamanda Brain Epstein, Beatles tarafından ‘beşinci beatle’ olarak adlandırılır. Ayrıca Gerry, Kalp Pili ve Cilla Black gibi müzik sanatçılarıyla çalıştı ve müzisyenlerin tanıtımına yardımcı oldu Jimi Hendrix, Kim, Krem ve Pink Floyd gibi önemli isimlerle çalışan Brain Epstein’in müzik dünyasındaki yeri büyük.

midas men

Film, yapımcı Trevor Beattie ve Jeremy Chatterton’dan yapılan açıklamada, “Başarı sevinci ve açıklanamayan risk ve yerine getirilmemiş arzunun korkunç baskılarının duygusal, esprili, yürekten hikayesi” olarak tanımlanıyor.

Orijinal senaryo Brigit Grant ve Jonathan Wakeham tarafından yazılmıştır. Peter Dunne, Mark Borkowski ve Twickenham Studios başkanı ve ortak sahibi Sunny Vohra olarak yer alırken, Jeremy Rainbird yönetici yapımcı olarak görev yapacak. Filmi Çin’de de dağıtacak olan Er Dong Pictures ile birlikte üretiliyor.

“Midas Man” Londra, Liverpool ve ABD’de 2021’de piyasaya sürülecek. Dünya çapında satışlar Mister Smith Entertainment tarafından gerçekleştirilecek.

Daha fazla haber yazısı için; http://seyrederiz.com

Total
0
Shares
Önceki
dark rehberi

Netflix Dark dizisini anlamayanlara yardımcı olmak için internet sitesi kurdu

Sonraki
karanlıkla karşı karşıya

Karanlıkla Karşı Karşıya Netflix’e geliyor!